Cereyan (2017) Yerli Filmini Tek Parça Full 1080p İzle

Film bir kaç dakika içinde yüklenecektir. En az 1 yorum yapınca film anında ekrana gelecektir. İyi seyirler.
0


Cereyan izle

Gerilim türündeki yerli film Cereyan 2017 full izle ekranları başındaki izleyenlerle birlikte. Film özeti şu şekilde: Aylin Psikoloji okuyan genç bir öğrencidir. Mesleğinde kendini geliştirmek için gece geç saatlerde tanımadığı kişilerle videolu görüşme yapar. Yine internet üzerinden hastalarına yardım ettiği gecelerden birinde Aylin, Cavit Demir adında bir hasta tarafından aranır. Cavit, küçük çocuğunun ölümünden dolayı kendini suçlu bulduğu için psikolojik bir bunalımın içinde olduğunu söyler. İşinde henüz tecrübeli sayılmayan Aylin adama çok acır. Canlı yayında silahı ile intihar girişiminde bulunması üzerine Aylin, Cavit’in evine gider. Gerilim dolu dakikalar filmin bu bölümünde gerçekleşmeye başlar. Uzun zamandır insanlarla iletişim kurmayan Cavit, Aylin’i bir yere göndermemeye kararlıdır. Cavit’i yanlış tanıdığını anlayan Aylin için korku dolu dakikalar başlayacaktır.

Mert Dikmen filmde yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin başrollerini Salih Bademci , Murat Yatman , Pınar Bibin isimleri paylaşıyor. Sinemalarda yakın bir tarihte yayında olacak film Gerilim – Korku türünde sunuluyor. Filmi merakla bekleyen sinemaseverler için müjde veriyoruz. Sitemiz üzerinden 720p izleme şansınızın bulunduğunu da hatırlatmakta fayda var. Herkese iyi seyirler diliyoruz.

Cereyan (2017) Yerli Filmini Tek Parça Full 1080p İzle

Bir önceki filmimiz sorunsuzca, Türkçe dublaj ve 720p seçenekleriyle yayında!
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Cereyan (2017) Yerli Filmini Tek Parça Full 1080p İzle

Cereyan (2017) Yerli Filmini Tek Parça Full 1080p İzle Özeti

Aylin Psikoloji okuyan genç bir öğrencidir. Mesleğinde kendini geliştirmek için gece geç saatlerde tanımadığı kişilerle videolu görüşme yapar. Yine internet üzerinden hastalarına yardım ettiği gecelerden birinde Aylin, Cavit Demir adında bir hasta tarafından aranır. Cavit, küçük çocuğunun ölümünden dolayı kendini suçlu bulduğu için psikolojik bir bunalımın içinde olduğunu söyler. İşinde henüz tecrübeli sayılmayan Aylin adama çok acır. Canlı yayında silahı ile intihar girişiminde bulunması üzerine Aylin, Cavit’in evine gider. Gerilim dolu dakikalar filmin bu bölümünde gerçekleşmeye başlar. Uzun zamandır insanlarla iletişim kurmayan Cavit, Aylin’i bir yere göndermemeye kararlıdır. Cavit’i yanlış tanıdığını anlayan Aylin için korku dolu dakikalar başlayacaktır.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Mert Dikmen

Oyuncular: Salih Bademci , Murat Yatman , Pınar Bibin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?